jirka F

Pokud byste chodili na SŠ a bylo pár minut před vyučováním a vás v tu chvíli oslovila krásná dívka, jak byste jednali?

Máte výběr v anketě ze tří možností prosím předem jinou odpověď dávejte, jen pokud je to nutné.

Doplňky: Řekla by nechtěl bys se mnou někam zajít?

Nejlepší odpověď
Filip84

C) mám jinou odpověď

No, je to nutné, protože ta otázka je lapsus.

Proč? Nepíšeš s čím by mne měla oslovit. To za prvé.

Za druhé: já jsem žák střední školy. Pár minut před vyučováním by mne oslovila dívka. Pár minut je jaký časový úsek? Pár jsou dva. Dva minuty? A kde by mne oslovila? No pokud by to bylo těsně před třídou, tak bych jí – pomalu – stačil ještě víš co. 😅 Není každý spací vagon, jako Ty! 🤷‍♀️😜 Když bych se někde zapinkal a oslovila mne někde – třeba – v šatně v suterénu, tak bych jí, asi, ani nevěnoval pozornost.

Pokud chceš odpověď na situační otázku „co by kdyby“, tak tu situaci ale musíš perfektně popsat. Tohle je 🤪🤓. Je to Tvá věc, ale k čemu Ti budou odpovědi, když si z toho vágního zadání každý seskládá úplně jiný příběh? Pár minut před vyučováním může být i deset minut, v Tvým slovníku. Vůbec nepíšeš, kde bychom se nacházeli – pár minut před vyučováním můžeme být v autobuse, který má zpoždění, 5 mi od školy a šibovat v koloně. Tak: to máme čas, ne? 😈

Prostě z Tvýho zadání nic moc nepovstává, já si z toho mohu poskládat „pohádku“, prakticky, jakou chci. Ale, pochop, to jsou Tvý představy, mne to nějak neinteressuje, není to můj příběh. Já opravdu nemám představy „co by kdyby“, a už vůbec ne na střední škole.

Já chápu, že roztroušená sklerosa je svině: nechceš se na to vysrat a ptát se, kdo měl ráno kakao? 🙄🤪

Další odpovědi
elkon

C) mám jinou odpověď

Tak je slušnost odpovědět.

da ny

C) mám jinou odpověď

Pár minut, před vyučováním, bych za sebou měla šatnu.
Byla bych ve třídě, možná už v lavici.
Pokud by mne někdo oslovil, byl by to spolužák!
Nebo vyučující, pokud bych se motala na chodbě.
Po cestě do školy, by mne mohl oslovit, kdo chce. Klapky a jdu! 😉