Rokio

Pokud byste byli zvířetem, jako které z těchto dvou zvířat byste se chtěli narodit?

1. kandidát – pes
Celý den byste se mohli válet a párkrát denně byste chodili na procházku se vyvenčit se svým páníčkem ven do okolí, kolem domu či na zahrádku a za vykonání potřeby byste dostali ještě pochvalu. Rovněž byste měli jídlo zdarma, i když méně lákavé než páníček a mohli byste pracovat jako policejní pes, hlídací pes, honácký pes, pes herecká hvězda apod., pokud byste byli dobří.

2. kandidát – kočka
Strávili byste ještě více času odpočinkem a záchod byste měli doma v podobě kočičího záchodu. Museli byste se ale tři hodiny věnovat očistě těla a utíkat před psi, úhlavními nepřáteli koček v případě, že byste byli kočkou venkovní. Dále byste nemohli pracovat u policie, ani pomáhat na honu, ale na druhou stranu jako kočka byste měli více volnosti a nemuseli byste tolik poslouchat svého páníčka.

podmínka: Snažte se moc neklikat na možnost jiná odpověď, pokud to nebude nutné. Vybírejte z těchto dvou možností – pes nebo kočka.

--
Podobná otázka se po několikáté opakuje. Ale ta vaše je konkrétní – pes, nebo kočka?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-jste-si-meli-vybrat-jakym-zviretem-se-na-tyden-stanete-ktere-by-jste-si-vybrali

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybyste-mohli-byt-zviretem-ktere-byste-si-vybrali-a-proc

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Pokud bych si mohl svobodně vybrat, tak by ti bylo jiné zvíře. Pokud by jiná volba nebyla možná, tak zřejmě pes.

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

vybral bych si to které se evolucí vyvine z dnešního druhu homo sapiens …

ivzez

jiná odpověď

Ani jedno.

Rokio, od kdy se některá předložka pojí s prvním pádem?
(utíkat před psY, nikoliv před psi)

A odkud víš, že žrádlo (nikoliv jídlo) je pro psy
méně lákavé než jídlo jejich majitele?