Rokio

Pokud byste byli pedagogem, chtěli byste být asistentem pedagoga, mistrem, nebo učitelem?

Kdybych měl vysokou školu, na kterou nemám, a měl bych pedagogické zaměření, chtěl bych být učitelem zeměpisu a ekonomiky. Teď můžu vykonávat pouze povolání asistenta pedagoga a mistra, pokud bych si udělal pedagogické minimum a měl lepší duševní zdraví.

Aktuálně mi zaměstnání dělníka vyhovuje.

Nejlepší odpověď
jirka F

Tak asistentem pedagoga určitě ne znal jsem jednu takovou a absolutně tu práci nezvládala jak profesní tak společenskou.Ne­říkám že všichni jsou stejný.Když už tak bych chtěl být mistrem kdybych na to měl školu(VOŠ) nebo pedák.

Další odpovědi
da ny

Pokud bych byla pedagogem, rozhodně bych netoužila být i asistentem pedagoga, proč také.
„Učitel neboli pedagog (někdy také označován jako kantor) je člověk, který jako profesionál vychovává a vzdělává, nejčastěji ve škole. „
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/U%C4%8Ditel

Nechtěla bych být pedagog, ani žádný, pedagogický pracovník, včetně MŠ 😉
Stačilo mi, být vychovatelem = rodičem.;-)

led

Majstrom svojho odboru.
Nestačí len vzdelanie, ak nevieš učiť, tak aby si zaujal a naučil, papier pedagoga ti je maximálne na funkciu ministra, alebo kopáča kanálov. Ale stále nebudeš majstrom svojho odboru.
Snaž sa robiť prácu, ktorá ťa zaujme a pre ktorú máš schopnosti. A hlavne, robiť ju dobre, ako majster svojho odboru, bez ohľadu na to či pracuješ s lopatou, alebo riadiš kozmickú loď.

john0000000

Příspěvek smazán administrátorem.

INRI

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Takový blog si může udělat kdejaký dement. Vy dva si můžete podat ruce, vaše bláboly se moc neliší.