Rokio

Pokud bych zemřel, zdědí moje rodina zlomek mého Bitcoinu?

Mám ho na čtyřech BTC peněženkách. Mám k nim hesla, které mám uložené na jednom konkrétním místě.

Samozřejmě přeji rodině, aby zlomek mého BTC dostala, pokud zemřu. Dostane ho, pokud bych zesnul?

Nejlepší odpověď
Filip84

Odpověď máš tady:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byly-li-by-btc-odkazany-osobe-neosvobozene-od-dane-dedicke-ale-tyto-by-byly-v-kryptopenezence-bez-pristupu-co-dal

Další odpovědi
Kazatel

Rodina jej zdědí, bude-li toto dědictví známo.