Rokio

Pokud bych ve škole psal sloh a byl by plný pseudofilozofování, kterou bych pravděpodobně dostal známku?

A jak bych byl ohodnocen, kdybych psal tak, jak mi zobák narostl?

Odpovědi
Kelt

Otázka typu kdyby nemá jednoznačnou odpověd. Konkrétně by to posoudil vyučující. Kdybys jel do Moskvy a chodil s transparentem proti Putinovi, válce, Rusku, tak se dá předpokládat, co by se ti stalo, ale nějaká slohová práce se může posuzovat dle obsahu, dle chyb, úpravy a pod.