Rokio

Pokud bych nebral prášky, tak bych neměl nárok cestovat ani městským autobusem?

Jsem občanem města, ve kterém žiji a zároveň mám tam práci. Platím také daně.

Když jsem byl na základce a ještě jsem neužíval psychiatrickou medikaci, tak jsem každou druhou návštěvu busu porušil pravidla etikety a přitom jsem se maximálně snažil chovat slušně.

Už na základní škole jsem se zajímal o etiketu. Přečetl jsem tehdy několik knih zabývající se etiketou a zhlédl jsem několik desítek videí od mistra etikety Ladislava Špačka.

Odpovědi
Drap

Zřejmě ti toho knihy o etiketě moc nedaly. Kdo myslíš, že by v autobuse kontroloval zda bereš prášky nebo ne?

elkon

Zase otravuješ nesmyslným dotazem. Nikoho nezajímá čím ses zabýval a zabýváš. Beztak je ti to zřejmě k ničemu, podle těch tvých blábolů.