Pokud bych měl zájem koupit trabanta, je ještě k dostání?

Musel bych ho poptávat u konkrétních majitelů, nebo ho lze koupit jako nový model?

Nejlepší odpověď
Drap

Nové nejsou. bylo by nutné se dohodnout s některým majitelem.

Další odpovědi
Kepler

Nové samozřejmě nejsou a z těchto ojetin se už stávají pomalu veteráni. Kupodivu se shánějí špatně.

zjentek

To podle tvý představy. Otázka nezmiňuje, jak starýho traboše si vlastně představuješ! (;

klob1

Otázka , co je u tebe „Nový model“. Ono se těch modelů vyrábělo více. A také s jakým motorem? Byli i opravdu nové a to se 4taktním motorem. Myslím cena 1/2mega. Jinak mou byl starší 2takt v Combi, už 12V se silným altíkem, se super halogen světly. S tím jsem v zimě staroval kde co ostatním. I desty a VZV. Nedám dopustit na Trabantíka a byla chyba jej tehdy prodat. Dnes to vím, jaké měl výhody, samo i nevýhody. Škoda, říkám, neměl chybu. Nezmar. A ten si odvezl student. Pár dílů mi zbylo ještě. Nové lanko na plyn. Asi i něco by se našlo dalšího. Jinak tam mám díly i po jiných autech z té doby.
Tak bývali i jiné auta, co mi udělali také službu a nedám také dopustit na ně.
Trabant se omlouvám. Šestistovka motorka na 4řech kolech.