autacek

Pokud by zde byla uspořádána soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko, zúčastnili byste se jí?

Pokud by zde byla uspořádána, zúčastnili byste se soutěže o nejkrásnější velikonoční vajíčko?

Odpovědi
EMELOUN

Jo na takové soutěži jsme byli (tedy když nebyla karanténa).

hapiky

Byl by to jen pokus o švindl, ve kterém umíš chodit.

zjentek

To bychom jako fotili vajca a posílali je nově na odpovědi? Jak mám odpovědět, když chybí návrh konceptu? Jinak v karanténě je všechno možné, mezi námi… (;