jirka F

Pokud by se pár přátel dohodlo že na jednom místě si všichni příjdou prdnout jak vysoká by po nich byla uhlíková stopa?

Co myslíte? pokud by jich bylo 20.

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš nejprve zjistit sílu a vydatnost jednotlivých prdů a potom sečíst výsledky. Nemusí se scházet na jednom místě, ale výsledek bude stejný, jak když si každý prdne doma. Celková výše se těžce odhaduje. Nedodals patřičné informace. Nevíme jejich zdravotní stav, nevíme co předešlý den jedly, nevíme jak moc se hýbají nebo cvičí a neznáme ani jejich věk. V globálním srovnání to množství bude zanedbatelné, téměř neměřitelné.

Další odpovědi
paul1

To by byla spíš metanová stopa ne?

cappuccino

Jen si moc nezahravej s uhlikovou stopou, nebo ti na ni napari dane a budes koukat!