dust8

Pokud by mi někdo teoreticky četl myšlenky, myslíte, že by se občas zasmál?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, protože...

Nepochybně. Máš zajímavé otázky, čili bylo by to zajímavé. Ale originální myšlení je cenné kolikrát v tom, že je tajemné a neprobádané.

Další odpovědi
da ny

Jiná odpověď

Ano, tu a tam by si vydatně namasíroval bránici :)
Jindy by mohl propadat lehké depresi. :D

zjentek

Jiná odpověď

Nevím. Znal jsem jednoho „baviče“ a ten byl v myšlenkách vážný. Další známý byl zase až moc chytrý, rozhodně to nebyl zábavný člověk. Ale smál se očima. Byl vážný ve společnosti. Myslím, že se dobře bavil.

jsemjá

Ano, protože...