hrosik425

Pokračovat v takovém „kamarádském vztahu“ ?

Jak byste se chovali k takovému klukovi? Seznámili jsme se před rokem, potkávali jsme se na a party, každou akci si mě vodil za ručičku, jako bychom spolu chodili. Jednou už jsem to nevydržela a zeptala jsem se ho , co to má znamenat. Řekl mi, že chce být kamarád. Mlčel jsem, nevěděla co mám dělat, slzy na kraji. Když v tom mě objal a řekl, že to spou zkusíme.Domluvili jsme si konečně schůzku, probíhala naprosto normálně. Rozloučili jsme se a dál to nepokračovala, až zas na další schůzce. Takhle jsme se párkrát sešli a já jsem se zeptala, co teda. On mi na to odpovedel, ze je to divny, ze bude nejlepsi kdyz budem Ti kamarádi. Vzaala jsme to tak, jak jsem musela. Nic jinýho nezbylo. Ted to probíhá tak, že se potkáváme opět jenom na akcích, po každé akci imi napíše 1 nebo 2 smsky. A tím to končí. Už mě to dál nebaví. Nehledě na to, že se rád rve s ostatními a já se ho pokaždé zastanu a mám z toho problém. Mám ho ráda, ale bohužel nevím, zda mám přistupovat abych vyhověla jemu a chovala se jako kamarádka. Nebo to ukončila nadobro a přestala si ho všímat? Co byste mi poradili? Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Vis jak se to rika.. kamarad taky rad a neco na tom bude …:D..Jen mi vrta hlavou proc jsi to neskocila uz drive ..Vis jak z kamaradstvi laska vzniknout muze ..ale z lasky kamaradstvi jen ve velice malo pripadech …neco jineho by to bylo kdyby vam tento vztah vyhovoval oboum ..ale jen jednomu to neni zadna vyhra …takze budto budte jen kamaradi nebo par to je fuk oboji se stihat dost dobre neda ..:D…no a o akcich tam prece chodis poznavat nove lidi a ne se trapit s pitomcem kterej stejne vubec nevi co chce …

Další odpovědi
anonym

Záleží jenom na Tobě, zda tento vztah přijmeš a bude to podle partnera, nebo zda Ti to podle jeho představ nevyhovuje. Zamysli se nad tím, jestli je to tak, jak bys chtěla, aby mezi Vámi komunikace dál probíhala. Myslím si, že dojdeš stejně k závěru, že chceš něco jiného a že pochopíš, že prodlužovat něco takového Tě nenaplňuje. K poznání, kdy a jak ukončit tuhle situaci, musíš teprve dozrát. Nespěchej na sebe a snaž se hodně přemýšlet o tom, co vlastně Ty sama chceš. A za tím si jdi. Pokud tento partner nedokáže naplnit Tvé představy o vztahu, tak hledej takového, který toho schopen bude. Hlavu vzhůru – svět je plný lidí. Někde je ten pravý i pro Tebe.