RadaBrysova

Myslyte si ze je možne milovat dva muže? Myslite že muže žena zahnout ikdyž je ve vztahu šťastna?

Myslyte si ze je možne milovat dva muže?
Myslite že muže žena zahnout ikdyž je ve vztahu šťastna?
Myslite že muž muže zahnout sve přitelkyni ikdyž tvrdi jak moc ji miluje?
A ted takovy postreh- kdyz nekdo zahne ve filmu ci serialu divak to prijme ale ve skutecnosti by to odsoudil…
A ma posledni otazka co si myslite o chlapovi ktery zahne sve pritelkyni s pritelkyni sveho nej kamarada a co soudite o ni?

A ted proc se ptam ? Pisu knihu a delam maly pruzkum :)
Doplňuji:
Ok ale co soutite o svou milencich keri maji oba parnery a ti dva jsou nej kamaradiyslym ty chlapy? To me zajima nejvic

Nejlepší odpověď
iceT

Jak říkává Kůstka Brennenová…z an­tropologického hlediska je monogamní vztah nepřijatelný.­....(nebo jiné negativní hodnocení)

Bohužel život je život a příležitost dělá zloděje,nebo ne?

Další odpovědi
Drap

Za prvé, za druhé a za třetí : Ano je to možné , Děje se to i kolem nás.
Za čtvrté, za páté a za šesté : Záleží na každém jedinci. Každý je trochu jiný.

Agneta

A navštívila jsi už swingerclub? S tvým mužem? Pro mnoho velkoměstských párů skvělá zábavička. Ty žiješ na vesnici v 19. století? :DDD

gecco

iceT → zcela „monogamní“ vztah je velmi zřídkavým jevem…
😉