Pokousal Vás někdy pes?

Nejlepší odpověď
www

Ne. Psů se nebojím a oni to vědí 😁. To myslím zcela vážně, poněvadž mám se psy určité zkušenosti, také s těmi „naprosto nezvladatelnými“.
Několikrát mne ale pes celkem citelně kousnul, jenže to bylo při hře, kdy jsem jej přespříliš rozdováděl 😁

Další odpovědi
Illines

Ne.Ale mela jsem smulu u jinych zvirat – nekdy to bylo citelne a presto to beru ,jak jejich obranu a nezlobim se na ne.

aramah

Ne, jsme kamarádi 🙂

dudu

Dvakrát na mne psi zaútočili, ale vždy jsem je v rámci sebeobrany dobře mířeným kopancem zespoda po čenich zpacifikoval a oni se sklopeným ocasem odcouvali. Podotýkám, že nejsem tyran zvířat, pouze jsem se zcela reflexivně, ale úspěšně bránil.

zl@tk@

To už je dávno. Cizí pes zaútočil na toho mého voříška, já ho bránila tím, že jsem ho vzala do náručí a on „blbec“ po mně rafnul, protože si to chtěl s tím cizím pejskem vyřídit sám. Ale to nebylo nic co by se nedalo přežít. Psů se nebojím.

Damiana

Ano, nebylo to ale velké napadení – byla jsem hodně malá a byla to moje chyba. Byl to tetin německý ovčák, dost ostrý, ale ne zlý. Snažila jsem se mu zavděčit Albertkou. Podávala jsem mu ji a ona mi vypadla z ruky. Tak jsem ji chtěla zvednout a dát mu ji znovu, ale on si myslel, že mu ji beru, tak po mně chňapl. Já se lekla a ucukla jsem a tak mi trochu natrhl kůži na ruce. Nedivím se mu, taky nenávidím, když mi někdo sahá po „žvanci“.
Jinak myslím, že mě pesani mají dost rádi, kamarádí se se mnou i ti úplně cizí.

Andělé

Jako ReHu,také se psy vycházím v pohodě.
Ale přiznám se,že když vyvádím s mamčiným psem,tak se tak rozdovádí,je štěstím bez sebe,že najednou cítím respekt a trošku strach,aby mě nestiskl. Na to si dávám bacha,musím se při dovádění mírnit..

Drap

Od malička jsem srostlý se psy, takže sse jich nebojím a vlastní pes mě nikdy nekousl. Několikrát cizí pes, asi dvakrát mou blbostí, v rámci výcviku, a dvakrát naprosto neznámí psi jen lehké rafnutí.

VampGirl

Pes mě nepokousal. Několikrát se mi stalo, že jsem potkala neznámého psa, který se nechoval zrovna přátelsky – štěkal a cenil zuby a já měla strach, ale naštěstí jsme se vždycky nějak domluvili… :D Ale jednou jsem schytala docela pěknej kousanec od koně. :)

ReHu

Ne, se psy vycházím v pohodě :).

lukas.zmizik

pes mne kousnul jenom ze srandy. a pak malem v rumunsku, kdybych se dal na utek, akorat bych tomu pomohl. ovsem bezesrandy mne kousla fretka – to bylo asi jako kdybych strcil ruku do siciho stroje … dale mne klovnul krkavec, ktereho jsme chovali – to se pocita jakoby ptaci kousnuti …a pak kocur

led

Ano, bola to moja chyba.
Zbadala som deti v ovocnom sade a kričala na ne, aby išli rýchlo preč a mávala rukou.Vedela som, že tam stráži pes. Oprela som sa o plot a neskoro zaregistrovala skok. Pritom pes ma poznal. Prekvapila som domáceho, že som psa pochválila, plnil si povinnosť. Jazva na ruke mi ale zostala.

jendahun

Myslím,že se psy to celkem umím a vycházím s nimi.Jednou se mi ale stalo,asi před třiceti lety,že jsem našel v lese zatoulaného jezevčíka.Měl jsem strach,že toho prcka sežere liška,tak jsem ho chtěl vzít autem do nejbližší vesnice,jestli neutekl nějakému myslivci.Kousl mě a tak jsem se na něho vykašlal.Po práci mne kolegové přesvědčili,že bych si to měl jít nechat ošetřit,že mohl mít pes vzteklinu.Nedo­vedete si představit ty peripetie co nastaly po tom.Na konec jsem už měl sbaleno do nemocnice.Naštěstí se pes našel a i když majitel(blbec)psa neměl naočkovaného i když byl myslivec,do nemocnice jsem nemusel.Podruhé bych už takovou hloupost neudělal.