marijakes

Pojistí některá pojišťovna osobu starší 60 let pro úraz a nemoc?

Dobrý den, manželovi končí úrazová pojistka a chtěl by uzavřít novou pojistku pro úraz a pobyt v nemocnici. Některé pojišťovny již starší osoby nepojišťují. Je i po šedesátce možné se někde pojistit? Děkuji za případnou odpověď. Nevím, do jaké kategorie otázku dát. :)

Nejlepší odpověď
da ny

Snad by byla šance na úrazové pojištění. Hodně záleží na zdravotním stavu.
Vyhledejte dobrého poradce, který má přehled o produktech všech pojišťoven a nepracuje pro konkrétní pojišťovnu.

http://www.agentura-generali.cz/pro­dukty/pojiste­ni-osob/urazove-pojisteni/urazove-pojisteni-family