PathFinder

Pohybující se „tečky“ na noční obloze mezi hvězdami jsou družice?

Nejlepší odpověď
FOG

Pokud leti letadlo,tak na spodu kridel mu blikaji svetla,kdezto nejaka druzice se pohybuje po obloze bez blikani,coz muzeme sledovat oboji pouhym okem za dobreho pocasi v noci.

Další odpovědi
Pecudka

nebo letadla

led

Skôr to budú pozičné svetlá – blikačky – lietadiel. Teda pokiaľ ich vidíte voľným okom a relatívne rýchlo sa pohybujú.