Podriznuti domu – kolik to stojí?

kolik stoji nevim,jak se to odborne-jinak nazyva,podriznuti domu??kolik stoji 1m,????ted ani nevim jestli se to pocita na ctverecni nebo krychlove metry,ale to je jedno. a jake firmy to provadeji,nevite o nejake ne moc drahe firme?

Odpovědi
panenka

Odborně se to nazývá podřezání vlhkého zdiva,pokud si to chcete nechat udělat firmou cena za 1 metr čtverečný se pohybuje kolem 400 kč záleží na ceníku firmy.

ReHu

Podřezávání se počítá na m běžné. Záleží na tom, jak široké jsou zdi.
A také na firmě a na tom, jaký materiál se řeže. Jestli to jsou cihly v řadě nebo třeba kameny. Ty jsou o poznání dražší.
také záleží, čím se bude řezat, jestli ručně nebo strojově a taklé čím se bude izolovat. Jestli se budpou vkládat plechy nebo um-hmota.
prostě to záleží na mnoha faktorech.
A doporučit firmu?? Ani jsi nenapsal odkud jsi.
Podřezávali jsme barák před 3 lety.