Avatar uživatele
Pepa25

Podporujete současné kroky Ruska k demilitarizaci Ukrajiny a na ochranu občanů Ruska?

Mluvím o speciální vojenské operaci na Donbase, zahájené v noci z 23. na 24.2.2022

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Herjulfson, Krupice před 806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Případně Jiná odpověď

Že tam docházelo k nějakým provokacím ze strany Ukrajiny a dokonce ke genocidě Rusů, to tvrdí jen Rusové. Ti taky nesčíslněkrát neustále porušovali příměří a už dříve provokovali i NATO těsnými průlety stíhaček apod. Putin se chová jako Hitler, který si uměle tvořil záminky k vojenskému napadení Polska i Československa.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Případně Jiná odpověď

Určitě ne, Rusko je agresor. A kvůli nějaké údajné šikaně Rusů na Ukrajině napadnout cizí území, rozbombardovat krajinu (včetně těch utlačovaných Rusů), pozabíjet stovky vojáků včetně civilistů, to je opravdu silné kafe. Lidstvo by mělo pokročit trošku dál a ne jako malé děti na pískovišti – ty jsi mi vyhrožoval, že mi rozbiješ bábovičku, tak já ti za to dám lopatkou po hlavě.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
EKSOT123

Případně Jiná odpověď

Rusko by se mělo pokoušet o získání důvěry a atraktivity v očích Ukrajinců úplně jiným způsobem. Hlavně sebereflexí, odstraněním starých struktur a korupce, atd.
NATU nelze věřit, pokud se Rusko opravdu cítí ohroženo, mělo by se víc snažit Ukrajině svoje postoje vysvětlovat. A pokud s prozápadním ukrajinským vedením není řeč, měli by se Rusové pokoušet agitovat na obyčejné Ukrajince.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Ano, vše probíhá po opakovaných provokacích Ukrajiny a Západu a v souladu s mezinárodním právem na sebeobranu

Nerozumím válce, ale tato otázka mi přijde jako správná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Případně Jiná odpověď

Rusko se bojí NATO, proto k němu posouvá hranice…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Herjulfson

Případně Jiná odpověď

Jsem opravdu překvapen. Okupaci jsem nečekal… Situaci moc nesleduji a pokud bych ji sledoval a udělat si svůj jasný názor co se tam děje, musel bych být na místě, protože sdělovacím prostředkům, nebo tomu, že někdo někde něco píše či říká se úplně nedá věřit. V tomto směru stačí vzpomenout třeba Irák. I pokud bych však připustil, že Rusko má nějaké oprváněné zájmy, tak je není možno řešit je tímto způsobem, čož je asi jasné.
Teď jsem spíše zvědav jak se k tomu postaví svět. Když Sadám zapálil ropné věže v Kuvajtu (1991) následovala během několika dnů operace Pouštní bouře (tak jasně šlo o ropu). Když se válčilo v Jugoslávii, nikoho to deset let nezajímalo (tak jasně šlo jen o lidi a těch je jak sraček – jak praví por. Hamáček v Černých baronech). A jak to tedy bude s Ukrajinou? Co nabízí, aby se tím svět opravdu zabýval? Obávám se, že nic moc a tak to bude jen spousta keců, vyhlášení proklamací … ještě tak možná sankcí, ale řešení pro Ukrajinu žádné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Případně Jiná odpověď

Rusko je agresor proto si troufá, že má ohromný arsenál jaderných i vakuových bomb, ovšem Majdan organizovaný od USA nebylo to košer poněvadž k moci se dostali různí veksláci, kriminálníci a fandové ponižující jinou rasu, včetně oslavování hrdinů každého 14 října v levé ruce pochodeň a pravou zdravit.
No a Kosovo Srbsko, Irák i Afganistanán na tyto mise nemůže být USA ani obranný pakt NATO příliš hrdý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Případně Jiná odpověď

Jasně že ne…

Upravil/a: Porkman

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Viktorie II.

Kepler, mám ti najít články, kdy provokovalo NATO buď letadly nebo loděmi Rusko?

Avatar uživatele
Kepler

To bych rád, je možné, že mi něco uniklo.

Avatar uživatele
Pepa25

Doufám, že mi Kazatel poděkuje, že jsem za něj zaskočil …

Avatar uživatele
Kazatel

Pepíku, máš tam příliš mnoho jednostranných odpovědí. Když jsem psal, že tak dlouho se tlačí medvěd do kouta, až kousne, tak ses smál. Radost z toho nemám.

Avatar uživatele
Pepa25

Je tam i „jiná odpověd“, můžete doplnit podle libosti. Jinak speciálně varianty 2 a 3 jsou inspirovány tím, co nám tu už několik dní intenzivně podsouváte v různých otázkách …

Nový příspěvek