simonka

Podpora v nezaměstnanosti při dovršení věku 50 let

Lidé do 50 let věku mohou dostávat podporu po dobu pěti měsíců, lidé od 50 do 55 let ji mohou pobírat osm měsíců … bere se podpora osm měsíců od 5Oti let včetně?? v únoru bude kamarádce 5O let a jde se evidovat na UP, prac. poměr na dobu určitou. Bude brát podporu již těch 8 měsíců nebo jen 5 měsíců?
Doplňuji:
Dnes jsem volala na ÚP a podpora při dovršení 50 let se bere 8 měsíců včetně padesátky.

Odpovědi
anonym

Tady na těch stránkách je vše,aby jste si byla jistá co a jak!

Zdroj: http://www.hrpor­tal.cz/jake-novinky-prinese-novela-zakona-o-zamestnanosti-cid86920/