atas

Podpora v nezaměstnanosti a nárok na podporu,od-do a co poté…,jak je to dále s podporou když práci neseženu

Dobrý den,v červenci jsem byl evidován na ÚPa byla mi přiznána podpora v nezaměstnanos­ti,která mi byla v září 2018 přerušena kvůli docházce.Pobíral jsem výplatu 1 měsíc.V březnu 2019 jsem zahájil znovu evidenci na ÚP,podpora mi byla znovu přiznána a v dubnu 2019 jsem obdržel první výplatu.Do kdy budu zmíněnou podporu pobírat po odečtení dnů v r.2018.V červenci mi bylo 51 let.Děkuji za odpovědˇ

Odpovědi
nyjono

Jak to myslíš, když práci neseženu?
Když se projdu po městě, vidiím každou chvíli cedulku, že přijmou zaměstnance i brigádníky.
Vše potřebné, co se týče podpory ti sdělí na příslušném ÚP.