Mišat

Podobný film jako LOL??

Ahojky;) Nevíte o nějakém podobném filmu jako je LOL?? Díky za odpovědi :))

Odpovědi
anonym

Ahoj, taky mám ráda Lol :) O podobném filmu nevím, ale znám hodně filmů pro holky… tad yti pár vypíšu, který stojí za to abys je zkoukla :)
Jeden den v New Youku, Mezi námi děvčaty, Super náhradník, Jen trošku šťěstí, Pravá blondýnka 1,2,3, Letuška první třídy, Zpověď královny střední školy, Královna ročníku, Moderní popelka, A zase jedna popelka, Protivný sprostý holky 1,2, Bravo girls, Žabák k zulíbání, 10 důvodů proč tě nenávidím, Dívčí parta, Italské prázdniny, Nikdy to nevzdávej, pan Božskej, Puberťačka, Co ta holka chce, Taková normální holka, Já jsem ty a ty jsi já, ďábel nosí Pradu, Můj auťák brouk, Znovu 17, Probudím se včera, Jen přes její mrtvolu, Princ a já.....

Jamajka

Znám Lol, je to jeden z mých best filmů :3. O podobném filmu nevím, ale jeden takový… Popravdě nemají nic společného :D ale taky stojí za zkouknutí :)) – 50krát a stále poprvé ;).