podnebi je co

podnebi je to a dal to nevim

Odpovědi
Michal

Podnebí je to ,v čem žijem,mírné podnebí,podnebí s častým výskytem ničivých větrů. A abych nezapomněl na svou oblíbenou poznámku: to je to,co soustavně jako lidé ničíme!Možná jste se chtěl zeptat na klimatická pásma? Hezké podnebí vám přeje Michal.

GangstaHelper

Podnebí, tak jak jej bere nauka zeměpisná, je založeno na počasí za delší dobu v určité oblasti. Neboli takový roční průměr počasí.

Hezké podnebí Vám nemůže nikdo popřát, jelikož to se jen tak z roku na rok nemění. K tomu byste se musel přestěhovat.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pod­neb%C3%AD