Dunabobina

Podle vyprávění… Jaký je to větný člen??

Nejlepší odpověď
annas

Vaše věta. Podle vyprávění i obrázků byl svět plný zajímavostí.

Podle vyprávění NENÍ určitě přívlastek neshodný.

Zkuste se na tento větný člen zeptat.

Svět byl plný zajímavostí. Podle čeho byl svět plný zajímavostí?

Podle vyprávění i obrázků – je to několikanásobný větný člen ve 2. p. – zkuste dosadit sama.

Další odpovědi
Zbynas

To není větný člen. Slovní druh předložka a tam se neurčují větné členy.
Doplňuji:
Tedy, pokud jde o to „podle“, pokud celé, bylo by potřeba vidět celou větu. Pravděpodobně přívlastek neshodný.

annas

Vaše věta. Podle vyprávění i obrázků byl svět plný zajímavostí.

Podle vyprávění NENÍ určitě přívlastek neshodný.

Zkuste se na tento větný člen zeptat.

Svět byl plný zajímavostí. Podle čeho byl svět plný zajímavostí?

Podle vyprávění i obrázků – je to několikanásobný větný člen ve 2. p. – zkuste dosadit sama.

annas

Vaše věta. Podle vyprávění i obrázků byl svět plný zajímavostí.

Podle vyprávění NENÍ určitě přívlastek neshodný.

Zkuste se na tento větný člen zeptat.

Svět byl plný zajímavostí. Podle čeho byl svět plný zajímavostí?

Podle vyprávění i obrázků – je to několikanásobný větný člen ve 2. p. – zkuste dosadit sama.

Dunabobina

Podle vyprávění i obrázků byl svět plný
zajímavostí. :) děkuju