FlAsh_7

Podle čeho se rozhodujete koho volit?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Hlavně podle posledních 4 let ve sněmovně. Člověk někdy nevěří, za jaké pitomce považují někteří politici voliče v předvolebních žvástech. Přitom celé předchozí 4 roky dělali pravý opak toho, co chvíli před volbami hlásají. Dobře vědí, co voliči chtějí, ale klidně to léta arogantně ignorovali. To by jim měli voliči spočítat.

Další odpovědi
zjentek

Já trhám lístky kopretiny.

Drap

Hlavně podle toho, jak se poslanci té, či oné strany projevují a projevovali, částečně podle toho co splnili ze svých minulých volebních programů a také podle toho, jaký mají současný volební program a jak ho prezentují.

Rokio

Podle plánu politické strany a jak je mi sympatická a jestli to jsou slušní lidé.

da ny

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bnLhhdem­q1M&t=799s
Plnit svůj program často strany nemohou. Nadpoloviční většinu nemají a v koalici dochází ke kompromisům a ústupkům. Snaha se cení :)
Chování a dlouhodobý projev poslanců stran, mne i ovlivňuje.
Již několikrát se stalo, že lídři upoutají (u nových stran), jsou i důvěryhodní. Po volbách jsou nahrazováni, z různých důvodů, jinými tvářemi.
Většinou jsem se rozhodovala podle toho, „kam patřím“ (velkopodnikate, velkostatkář nejsem) ;D
https://zlatys­pendlik.cz/

Tomáš1234

Je to překvapivě snadné.

Jsi spokojen s uplynulými 4 roky vlády ANO+ČSSD (+KSČM)? Pak vol kteroukoliv z těchto stran, zejména ANO, protože zbylé strany spíš jen přizvukovali.

Nejsi spokojen? Pak si stačí položit ještě doplňující otázku. Jak moc radikální změnu chceš?

Malou? Pak vol koalici SPOLU.
Velkou? Pak vol koalici PIRSTAN.

Zbylé uskupení jsou tam spíš do počtu, i když jejich příznivci budou samozřejmě tvrdit opak. Jisté je však to, že předpokládaný volební zisk zbylých uskupení je odsuzuje k tomu, aby tam byly jen do počtu.

JežíšKristus

Volím podle toho kdo slíbil halu pro Sáblíkovou a potom slib nedodržel:-(