Hammy

Podle čeho koupit EGR ventil?

Potřebuji pro svého Golfa IV nový EGR ventil. Na stránkách s náhradními díly je už možnost si vybrat přímo, jaké máte auto a ono vám to vyhledá součástky přímo na něj, ale u toho EGR ventilu jsi nejsem jistý, na co všechno navíc koukat. Vím, že by se měl hlavně shodovat typ mého motoru (AZD). Stačí mi to nebo je ještě něco důležitého, na co bych si měl dávat pozor?
Děkuji

Odpovědi
mosoj

Jedině podle WIN kódu automobilu. I stejné typy automobilů mají rozdílné součástky.
Bohužel, k seznamu součástek podle Win, mají většinou přístup pouze autorizované servisy, ale i někteří prodejci ND k omezenému počtu značek.