student2x

Počítají se neúspěchy z předchozího studia na VŠ na stejném oboru do nového studia?

Znovu jsem byl přijat na obor, který jsem minulý rok neúspěšně ukončil v 1. semestru. Mám i stejné předměty. Počítá se neuspěšné složení předmětů z minulého roku jako 1 pokus ze 2 na splnění povinných předmětů, i přesto, že je toto „nové studium“?

Odpovědi
Lgee

Nikoliv

Arne1

Neúspěchy se nepoučítají. Co se počítá z úspěchů o tom rozhodně proděkan při přijímacím řízení.