Počítá tu někdo ještě týdny na řízky jako na vojně?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že mladí vůbec nevědí o co se jedná.To akorát my, co jsme prošli vojnou víme o co jde.Řízek každou neděli k obědu, takže kolik neděl do civilu, tolik řízků k obědu.

cochee

Já si myslím, že co VÚ, to jiné zvyklosti, my jsme na vojně nic na řízky nepočítali. Taky jsem například čuměl, jaká všelijaká označení měli „staří“ pro „mladé,“ každý spolužák to měl na „své“ vojně jinak.