hhhhhhhh

Počítá se známka z chování do průměru na vysvědčení – přihláška na střední školu?

Střední škola. Počítá se známka s chování do průměru z vysvědčení na střední školu?(Pochope­ní:jak se počítá průměr z 8 a z 1pololetí 9)dní škola

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… do průměru ne, ale s dvojkou nejni vyznamenání …

Další odpovědi
annas

Je to jednoduchý matematický úkon. Nejde jen o výpočet průměru, který je uvedený na přihlášce, ale podle průměru se běžně určuje, zda jste prospěl s vyznamenáním atd. Nejde jen o půrměr, ale i splnění dalších podmínek.

8. třída – sečtete známky ze všech předmětů za 1. pololetí a vydělíte počtem předmětů.
.
Stejně tak za 2. pololetí.

9. třída – jen vypočítáte průměr za 1. pololetí.

Samozřejmě chování se hodnotí slovně – do průměru se nepočítá, Kromě toho je jiná stupnice na rozdíl od prospěchu.

1 – velmi dobré,
2 – uspokojivé,
3 – neuspokojivé.

Správnost vám ověří třídní učitel nebo výchovný poradce.

nyjono

Spíš než tvůj průměr mě zajímá, co máš z češtiny.
To na střední školu nevypadá.