Larissa

Pobaví vás vtipy na váš národ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud náš národ vyslovení neuráží, tak ano. Před léty jsem byla ve Vídni a v obchodech byla cedule Češi nekraďte! Tak to mě nepobavilo, to jsem se styděla promluvit.

Další odpovědi
fcoop

Pokud je to trefné..........

Otřepané,ale platné:
Co vznikne zkřížením včely a prasete?

Malý český člověk.Pracovi­tý,ale svině.

Víte, proč má český lev dva ocasy?
Oni to původně byli lvové dva, ale ten jeden dostal funkci a ten druhý mu pak vlezl do ...........přes­ně tam.

bolak

Stáj Formule 1 – Ferrari, při své návštěvě České republiky zjistila, ze zdejší mladí
romští chlapci dokáží z automobilu odmontovat všechna čtyři kola v extrémně
krátké době a to bez použití speciálního nářadí. Jelikož závody se dnes víc než na trati vyhrávají v depu, dostal současný tym mechaniku vyhazov a na jejich místo Ferrari angažovalo partu romských mladíku z Cech. Při první
zastávce proběhlo vše nadmíru dokonale. Chlapci během 3,5 vteřiny vyměnili všechna kola. Problém nastal pote, kdy během dalších 10 vteřin stihli auto přestříkat, přemalovat mu startovní čísla a prodat ho stáji McLaren.

Jaký je rozdíl mezi Ostravákem a Vietnamcem?

Vietnamec pracuje a mluví česky.

Američané pošlou špičkového tajného agenta do Čech,aby zjistili stav českého vysokého školství. První agent jde na přednášky, ale hned první den je odhalen a musí zpět do Ameriky.Tam se ho ptají: „Co tady děláš? Jakto že tě odhalili?“

Agent odpoví:„No byl jsem na přednášce, všichni tam spali, jen já jsem dával pozor.“Vyšlou druhého špičkového agenta, který je již náležitě poučen. Ten se do Ameriky vrátí po týdnu. Oni se diví, jaktože se vrátil tak brzo, i když byl poučen z přechozí akce. On říká: „No, byl sem na přednášce, všichni tam spali, spal jsem taky. Pak se šlo do hospody, všichni hulili a chlastali, jen já ne. A tak mě odhalili. "Tak vyšlou třetího špičkového agenta, který je náležitě poučen.Ten se vrátí po půl roce. Američani se diví:“Jaktože ses vrátil,když jsi tam vydržel tak dlouho?„ A on říká:“Šel jsem na přednášku, všichni tam spali, spal jsem taky. Pak se šlo do hospody, všichni hulili a chlastali, hulil jsem a chlastal taky, no pak přišlo zkouškový, všichni to udělali a mě vyhodili.

Česká televize vysílá už téměř tři roky skryté titulkování
pro sluchově postižené občany. I stalo se jednou, že se automatické
zařízení pro vysílání titulků k Večerníčkům zaseklo a nechalo na
obrazovce rotovat věty z několika pohádek i po skončení Večerníčku.
Při vysílání titulků k Událostem pak tyto dětské texty „přebíjely“
aktuální zpravodajství. Diváci tak mohli na svých obrazovkách vidět
například premiéra Klause a pod ním text : „To jsme to zvorali,
musíme zmizet.“ Vrcholem všeho však byl záběr na papeže Jana Pavla II.
s titulkem : „To je ten podvodník, chyťte ho !“

Hamon

Rozhodně ano. Mimochodem, pokládám se potomka těch, kteří ochutnali vypálenou švestku a nebyli schopni dojít až na Říp.

petra15

Ano, tak nam nejaky rekni.

anonym

Nejen na „národ“ – na cokoli, co je typicky naše (mé) a je to pravda (aspoň v nadsázce).
Třeba se hrdě hlásím k tomu, že su vepřoknedloze­ložrout a pivopíč (i když na ćestách´ ochutnám cokoli).

Kelt

Ano, pěkný je vtip , kde lidožrouti chytnou Rusa, Američana a Čecha, aby jim každý předvedl do týdne, co umí se skleněnými koulemi. Když to bude něco, co šaman nikdy neviděl, budou volní. Američan a Rus něco zkusí, což je málo a jsou odsouzeni k sežrání. Pak vejde šaman k Čechovi a říká. To jsem v životě neviděl. Ten blbec za týden jednu kouli ztratil a jednu roubil.
Zachránil si tím sice život, ale za jakou cenu? Nejcenější je samozřejmě život, ale získal to za cenu nešikovnosti a nemotornosti nebo jak to nazvat

Hamon

fcoop: tak to jsem neznal :D

Hamon

zzzzzz: ano, to jsem zažil taky. Ale to se těžko dá považovat za vtip.

zzzzz

Ono to některým směšné přišlo.

anonym

Jo – to jsem se tehdy v D a A styděl taky…

petra15

Cesi, nekradnete tady !
asi s tim meli nejake zkusenosti…

petra15

anebo to meli i pravopisne dobre ?

zzzzz

Oni to měli pravopisně dobře, a také s tím měli zkušenosti, bohužel ☹

zzzzz

Nevím jak je to česky, ale po moravsky máme nekraďte.

petra15

slysela jsem vsechny ty varianty…
slo o dobu, kdy Cesko bylo uplne dole…jako ted Ukrajina…a v bohatych zemich je proto nemeli radi…
ale dnes uz je to jinak