Kanja

Po úderu do nosu je místo poranění (kořen nosu) zarudlé, napuchlé a bolavé.

Dobrý den, nosím brýle a dnes jsem se nešikovně bouchla do tváře a nožičky od brýle. Úderem se brýle „posunuly“ na stranu a můj nos jim stál v cestě. Bolestí mi vyhrkly slzy, ale krev netekla, teď (po půl dni) mám udeřené místo (kořen nosu) mírně opuchlé, zarudlé, bolavé a cítím tam takový podivný tlak. To vše ještě doprovází špatné dýchání jednou nosní dírkou na straně úderu, myslíte, že bych měla radši navštívit doktora?

Odpovědi
Drap

Myslím, že to nebude nutné. Počkej do zítřka. Pokud budou potíže přetrvávat, tak navštiv lékaře.

zjentek

preventivně bych si zaběhl na ORL, protože tak jak to popisuješ, tak přesně tak jsem se cítil po prvním úderu zvaném čelo, když můj nos byl ještě panna. Bylo to tehdy přeražené, takže to nepodceň. Ale jen mi to sdělili, nedělalo se s tím nic. Jo a taky je možné, že ti zítra zmodrá nebo zežloutne kolem očí, tak se nelekni, protože to popisuješ jako pěknou brýlovou prdu ,)

demenceee

já bych určitě navštívila lékaře :) nikdy nevíš co se stane dál a aspoň tě prohlédne a vyřeší to :)