Jaromírek

Po kolika dnech se mění holící hlavice?

Odpovědi
mosoj

Jak čas plyne tak čím dál častěji. V současné době se hlavice silver vyrábějí v indii a podle toho to také vypadá. Docela mám problém koupit žiletku aby při holení netahala. Tu nejdražší Proglide jsem zatím nezkoušel ( 1 žiletka přes 100 Kč). Dříve jsem se holil hlavicemi Mach 3 klidně 5 x. Dnes jsem je zavrhl a kupuji jednorázové tříbřité strojky silver. S těmi se v pohodě oholím alespoň dvakrát.
Wilkinson je na tom ještě hůře.
Ostatní výrobci jsou na urovni socialistické žiletky Vítěz !!!!