abcdef

Po jaké době se mažou přestupky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat po jaké době se mažou přestupky, například pokud jde o krádež v obchodě v hodnotě 69 KČ a k tomu byla bloková pokuta 200 KČ

Nejlepší odpověď
Drap

Mažou odkud? Pokud nebyl soud, ve výpisu z trestního rejstříku se neobjeví. V policejní databázi zůstávají trvale.

Další odpovědi
Rokio

Přestupky se nezapisují do trestního rejstříku.

zajímavost – Pokud se delikvent dopustil v minulosti jakéhokoliv přestupku, nikde ho to omezovat nebude a nikdo se ho na to nebude ptát. Jinými slovy člověk, který se v minulosti dopustil jakéhokoliv přestupku, může v budoucnu dělat třeba policistu, právníka, nebo dokonce předsedu nejvyššího soudu.

Rokio

zajímavost – Pokud se delikvent dopustil v minulosti jakéhokoliv přestupku, nikde ho to omezovat nebude a nikdo se ho na to nebude ptát. Jinými slovy člověk, který se v minulosti dopustil jakéhokoliv přestupku, může v budoucnu dělat třeba policistu, právníka, nebo dokonce předsedu nejvyššího soudu.