Po autonehodě mi hnisá i škrábanec – souvisí to?

4 rány z nehody mi začaly hnisat a nyní (včera vznikl, od nehody je to týden) dokonce i obyčejný škrábanec od kočky. Kůži téměř neporušil – jedná se o velice přerušovanou čárku – něco, co by jinak ani nestálo za řeč. (Znamená to problém s krví?)
Doplňuji:
Souvislostí míním zmíněnou otravu krve – nechápu, co jiného si představujete…

Odpovědi
Agneta

Je vidět, že jsi z jiné planety:DD
Bude to asi nějakým narušením imunního systému, slabá otrava krve…?

mosoj

No tak škrábanec od kočky zrovna obyčejný není. V tom případě je infekce dost pravděpodobná.
Pokud to vůbec s něčím souvisí tak s nehodou zřejmě ne.
Doplňuji:
Cukrovku nemáš ?

Fienir

Pokud se ti to nezdá, tak jdi s tím k doktorovi. Myslím, že na internetu ti neporadí ani studovaný doktor a už vůbec ne, pokud nepřiložíš fotografii.