martinecek20

Plněné bramborové knedlíky… v mikrovlnce ?

Dobrý den,nějak mi to nejde domyslet v čem mám ty plněné bramborové knedlíky zahřát. Jsou už hotové koupené z obchodu ale nevím jestli je dát vařit do hrnce s vodou a nebo jenom do mikrovlnky. Ps. co se k těmto knedlíkům hodí nejlépe přikusovat ? tj. hranolky nebo americké brambory,případně něco jiného ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Klidně ohřát v mikrovlnce, nebo na sporáku v páře. K tomu se skvěle hodí špenát, někdo má raději zelí 🙂

Další odpovědi
beer

Stačí mikrovlnka, na talíř s kapkou vody a přikrýt tím deklem z mikrovlnky.
Co k nim? Záleží čím jsou plněny..))
Doplňuji:
Ke švestkovým jen mák s cukrem, k masovým třeba zelí na iks způsobů.

elektrikář

Knedlíky pokud jsou plněné ovocem nebo marmeládou. Jsou dobré s cukrem tvarohem a smetanou. Pokud jsou s masem, smažená cibulka se slaninou. Ke knedlíkům se nedává žádná příloha.Nejlepší je ohřát na páře nebo v mikrovlnce v mikrotenovém sáčku, s trochou vody.

Doplňuji:
Případně posypat osmaženou strouhankou.