bolak

Pletou se vám nějaká dvě slova?

Dlouhodobě, tak že o tom víte a stejně se vždycky přeřeknete?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě znám význam slova, ale přesto místo „kudlanka“ vyslovím „pudlanka“. 🙂

Další odpovědi
IQ tykve

Tak u mne je to lopata – výplata . 🙂

RedBox

Hřebíky a šroubky (vruty), vždycky říkám podej mi hřebíky, ať to můžu přišroubovat :)

osamělývlk

Patro a podlaží…

autacek

Ano, rašple a šuplera. Vím přesně co chci, ale na jazyk se připlete to druhé :)

pl4toon

Slova ani ne, ale často přehazuji písmenka při psaní na klávesnici. Např. připomínku LUPA na webu www.luap.cz vidím celkem často.

nonnel

Já jsem na tom asi nejhůř. Já si pletu pravou a levou ruku. To není legrace, to je skutečnost.

ladaadal

Dřív se mi pletly Trutnov a Turnov a dodnes se mi pletou Prostějov a Přerov.

emamamisu

pletou se mi fíky a datle

www

Perforace kontra deflorace 😁:-D:-D

Braník

mě se plete bolák a bodák

bolak

mně se plete nevímproč revma a magi

anonym

Přestaň tapetovat, když má většina národa úplně jiné starosti!

(„Kontroverzní a konfrontační příspěvky, které nejsou zcenzurovány, mohou vyvolat tzv. flame war.
ZAPLŇOVÁNÍ DISKUSE NESMYSLNÝM OBSAHEM SE NAZÝVÁ TAPETOVÁNÍ.“)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­ternetov%C3%A1_dis­kuse

gagaga

Dr., vlastni nazor muzete mit , ale nepiste nam ho . Diky.
Me se napr. plete : napomenuti a zapomenuti … :)

  • iv-

JájsemRaibek

otázka-odpověď.
Je snad jedno zda je půlka národa zaneprázdněna starostmi.
Bolák má dotaz a tak se zeptá.
A pro pó, ta půlka národa co má starosti určitě nesedí na netu na odpovědích a nečte to ani neodpovídá.

bolak

buď v klidu, já už jsem si na myšlenkové pochody Dr.Axla zvyknul, všude jsou povodně a může za to bolak, protože položil nesmyslnou otázku :)) pošlete mi účet..

IQ tykve

Používání velkých písmen je konvenčně považováno za křik !

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­ternetov%C3%A1_dis­kuse

bolak

už ti votrnulo co? :)

vagra

Pro bolak- abych neodběhl od tématu. Nedovedu si to vysvětlit, ale někdy si pletu slova trotl a troll. :)

Znám jednoho uživatele, který se tady prezentuje jako skutečný troll a flamer.
Vyvolávání konfliktů na „Odpovědích" je jeho dlouhobým cílem.
Chvíli sice dal pokoj, asi žlutá karta, ale svým zmateným příspěvkem do diskuze, začíná další ze svých mnoha „svatých" tažení" a provokací.
Musíte uznat, že jeho úsměvný, řekl bych až srandovní, především však zmatený diskuzní příspěvek, je toho důkazem.:)
Pokud to ovšem není přiznání, že tady ty války, rozpoutává sám.

Bližší informace ke slovům troll a flamer, najdete na jím uvedené stránce wikipedie.
Úsudek si udělejte sami.

autacek

Asi se ztrácím, mě to ani jako tapetování nepřipadá, navíc dotaz může přinést dodatečnou užitnou hodnotu, čím je to způsobeno.

Oproti tomu, televize plná povodní a informace o výluce pražské MHD jsou pro zbytek republiky zcela nepotřebné a řekl bych přímo ubíjející. Pokud má někdo starosti s vodou, určitě nebude lelkovat tady, nebo povinně minuta ticha ? OMG

bolak

Braník: mě se plete braník a patník..