Platové třídy ve školství-nepedagogičtí pracovníci

Pracuji už pět let jako uklízečka ve škole na zkrácený úvazek a jsem ve druhé platové třídě.Co mám udělat pro to,abych se dostala do vyšší a nebo spíš,kdy nastane doba,kdy mně tam můj nadřízený napíše a tím pádem budu mít větší peníze na výplatní pásce.A kolik bych měla mít hrubého podle 2 třídy?Nějak se mi ta moje výplata nelíbí.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkrácený úvazek a uklízečky to je vždy nejnižší plat 55kč/h- těžko říct co udělat
Doplňuji:
nevím kolik máte u nás mají na zkrácený úvazek 3.500kč

Další odpovědi
anonym

Já vím,že to není jednoduché,ale uklízečka na zkrácený pracovní úvazek nemůže očekávat nějaký vysoký plat,nebo přidání na platě,snad jen kdyby byl plný úvazek.Tady u nás jsou ve škole uklizečky jen kvůli přivýdělku.A to si to holky pěkně hlídají a předávají.

Mad

Vzhledem k tomu, že naše vláda sáhla na snížení peněz v rozpočtové sféře o 10 procent a zmrazení platů do roku 2014, tak navýšení platů nepedagogických pracovníků nepřipadá v úvahu. Spíš se pracovní pozice dřív zruší a budou to dělat najaté firmy. Taky šetření!?
Nejlepší je,že se platy snížily jen určitým skupinám v rozpočtové sféře a ne všem bez rozdílu. Ministerstvo školství nezveřejnilo červnové odměny svým pracovníkům, proč asi?
Navíc odměňování zaměstnanců je výhradně v kompetenci ředitele školy.
Katalog prací a odměňování v příloze.

Zdroj: http://www.mpsv­.cz/files/clan­ky/8980/Katalog_pra­ci_UZ_1_10_2010­.pdf