Jojomi

Platnost vysvědčení????

Má kamarádka chodila se mnou do třídy minulý rok, ale kvůli operaci nemohla dodělat druhé pololetí prvního ročníku na střední škole. Má vysvědčení jen za první pololetí roku 2012/2013 a teprve v prosinci minulého roku se uzdravila. Ptala se mě, jestli jí to platí jestli by mohla dodělat to druhé pololetí tenhle rok 2013–2014 ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Určitě to platí, ať zajde do školy na studijní a domluví si nástup, snad bude nějaké místo volné.

Další odpovědi
ivzez

Kamarádka musí ředitele školy písemně požádat o povolení opakování ročníků, žádost může zdůvodnit zdravotními problémy (případně přiložit potvrzení lékaře).
Je-li kamarádka nezletilá, musí žádost spolu s ní podepsat zákonný zástupce (pravděpodobně rodiče).

Má-li ředitel v příslušném ročníku volné místo, povolí opakování.