daku

Platí v tomto případe amnestie?

Dobry den, nechci tu nikoho otravovat nebo zbytecne pokladat otazky, ktere tu uz padli, mam 23 leteho syna, v roce 2009 mu byla ulozena podminka s dohledem 8 mesicu za podvod na dva roky, zkusebni doba byla ukoncena 1.2.2011 a prislo nam predvolani k soudu v prosinci 2012 na 18.1.2013 jestli se osvecil nebo ne, vztahuje se na tento pripad amnestie? Mnohokrat dekuji za vase odpovedi a preji krasný den a nezlobte se.

Odpovědi
sio

Zkuste si projít tyto stránky, myslím, že tam najdete odpověď
http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/otazky-ktere-se-jinam-nehodi/amnestie-2013