dankokat

Platí se v Liberecké MHD za cyklistické kolo nebo je zdarma jako kočárek?

tím se ptám jestli mi stačí normální platná karta opuscard na kolo v autobuse nebo platím stejně jako za domácí mazlíčky na vodítku?

Nejlepší odpověď
anti-talent

Neplatí se ani za kolo, ani za domácího mazlíčka na vodítku.

Další odpovědi
badisko

SMLUVNÍ PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY INTEGROVANÉHO DOPRAVNÍHO SYSTÉMU LK (IDOL)

Dle platné legislativy vyhlašují Smluvní přepravní podmínky (dále SPP) jednotliví dopravci. V rámci veřejné dopravy v Libereckém kraji je dopravci zapojenými do integrovaného dopravního systému IDOL vyhlašováno jednotné znění SPP, které se skládá ze všeobecné základní části platné pro všechny dopravce a dodatku SPP, který upravuje konkrétní podmínky přepravy na linkách MHD Liberec a Jablonec nad Nisou.

zde ke stazeni v PDF… http://www.dpmlj­.cz/mhd-liberec/smluvni-prepravni-podminky/