zjentek

Platí pro p. „Šeberáka“ jiná ústava, než jaká platí pro zbytek občanů republiky?

Taky jste si stejně jako i já doposud mysleli, že „state rules“ platí stejná pro všechny svobodné a svéprávné lidi? Anebo mně opět něco uteklo, třeba nějaký precedens?>>>https:/­/www.novinky.cz/do­maci/clanek/ma­jitel-prazske-restaurace-seberak-ma-nadale-otevreno-ted-objizdi-republiku-s-rakvi-na-aute-40347008#dop_­ab_variant=0&dop_req_­id=hNKCka826sE-202101061406&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Drap

Ano platí. Zde padá vina na ministra vnitra a Policii ČR

Další odpovědi
Pepa25

Ústavu bych do toho netahal, ale pravidla (zákony) platí pro všechny. V daném případě je „jen“ problém sankcí za jejich porušení a jejich vymahatelnosti. Nicméně bych nepodceňoval ty „návštěvy“ Policie ČR. S takovým dobře zadokumentovaným přestupkem nebo dokonce tresným činem si pan majitel možná ještě užije dost srandy v době, kdy my ostatní budeme na nouzový stav jen vzpomínat …

elkon

Je to vymaštěnec. Kvůli takovým se to nedaří zastavit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon souhlas, ale… nebuď tak krutý Ježíši (;