zjentek

Platí i mezi žáky na školách, že nejvíce mluví ti, kteří mají nejméně co říct?

Odpovědi
Ametyst

Netroufám si tvrdit ano. Ve školách je ovšem systém diktátů a písemek a testů: tam se pozná, jak to mluvkům myslí. Písemný projev je docela dobrý indikátor.

zjentek

Ametystík, k tvý poslední větě mám připomínku- to je mně tady jedno! 🤣😁🤪

Ametyst

Zjentek- je mi líto, že jsem neodpověděla podle Tvých představ.