gory angel

Platba balíku na dobírku

Dobrý den, 1. července jsem jedné paní, která mi zareagovala na inzerát odeslala balík na dobírku s knížkami. Balík si převzala v pondělí 4. července. Chtěla jsem se zeptat, do kolika dní má platba za převzetí přijít na účet?

Odpovědi
Filip84

Takže jde o dobírkový poukaz typu A – vplácí se v hotovosti, vyplácí na účet.

Počítej DD+3–5 úředních dnů, tj. pokud si tu zásilku převzala v pondělí, úterý a středa byly neúřední dny (svátek cestovatelů a pochodní), tak první den je dneska, druhý zítra, třetí v pondělí, čtvrtý v úterý a pátý ve středu.

Prostě: v první polovině příštího týdne by to mělo nejpozději dorazit. Pokud nedorazí do konce příštího týdne, podej reklamaci.

cappuccino

Vzhledem k svatkum to muze trvat o par dni dele.