ElonMusk

Plánujete invazi do Běloruska?

“Státní převrat a dokonce vojenská invaze do Běloruska. To všechno má podle ruských propagandistických webů plánovat Varšava. Sám diktátor Alexandr Lukašenko označil už před týdnem za organizátora protestů i Čechy.” Zdroj: Seznam Zprávy, 17.8.2020

Plánujete invazi do Běloruska? Co jsem se ptal mých polských známých, tak nikdo o ničem neví. Počítám ale, že mezi zlatými a stříbrnými uživateli se však nějaký organizátor protestů najde!

Nejlepší odpověď
seraphico

Neplánuji invazi do Běloruska. Nechce se mi, jsem línej.

Další odpovědi
Pepa25

V dobré společnosti odpůrců Lukašenkova režimu jsme se ocitli nejen díky dobré práci MZV ČR (přece jen lidská práva jsou od Sametové revoluce jedním z hlavních témat naší zahraniční politiky), ale také díky aktivitám neziskovky Občanské Bělorusko. Co dělá, se může každý předsvědčit na odkaze níže…

Zdroj: https://www.ci­vicbelarus.eu/

ten který je

Neplánuji,ale ty bys mohl invazi podniknout,coby panceřový granátník spolu se starostou pražských Řeporyj Novotným v těsném závěsu za jeho multikárou.:-)

Kryšpín

Je tam trošku problém putinovci mají v Bělorusku rakety krátkého a středního doletu.

elkon

Ty máš teda starosti…

mosoj

No a ? Není to pravda?

cukrar

Velice kvalitní úroveň.