carlottt

Jak je to s placením přídavku na dítě při nesložené maturitě?

Dobrý den,nesložila jsem maturitu,k opravě jdu v září ,zároven mam podanou prihlášku na VOŠ,KAM BUDU PRIJATA V ZÁŘÍ POKUD SLOžIM ZKOUŠKU.MÁM nárok na přídavky na dítě za dobu prázdnin,,Musím se hlásit na úřadu práce,,,Jak je to s placením sociál,a zdr.pojištění?dě­kuji ?

Odpovědi
zzzzz

Student si do konce prázdnin, nestresuj:-)) V klidu se nauč, slož maturu a jdi na VOŠ. Pokud by to nevyšlo ani na podruhé, tam musíš nastoupit třeba znova do 4 ročníku, aby si byla student, nebo jít na ÚP. Na přídavky máš nárok, dokud si student, a to jsi do konce prázdnin.