sinai

placeni dani

pracuji v zahranici,an­glicka spolecnost neplati za me dane,jak vyresit s ceskem kvuli duchodu?Zdravotni si platim sama

Nejlepší odpověď
panenka

pokud jsi ve společnosti a máš smlouvu tak s ní zajdi na socialní nebo na daný úřad na který potřebuješ a dolož jim že tam děláš oni pak si to už s něma vyřídí

Další odpovědi
LuciJe

Domluvte se na správném postupu na Správě sociálního zabezpečení, pod kterou spadáte trvalým bydlištěm. V Anglii se zdravotní a sociální pojištění do určité výše výdělku neodvádí, ale tady s tím následně může být problém.