RyuzakiKate

Píšete stále tak, jak jste se naučili v 1. třídě, nebo máte svůj vlastní font?

A kdybyste měli zkusit psát tak, jak jste se naučili, zvládli byste to?
Mám svůj styl písma a spolužáci na základce i gymplu mi ho vždycky chválili, že je pěkně čitelné a rádi si ode mě půjčovali sešity pro dopsání látky.
Klasickým psacím ještě psát umím, jen to je holt pomalejší.
Moje generace ještě Comenia scriptem nepsala a osobně se mi nelíbí…

Nejlepší odpověď
Nela56

Mám hrozně moc stylů písma :D Ale vždy, když uplně nejvíce spěchám a uplně to naškrábu, tak mé písmo všichni chválí a zavidí mi ho :D

Další odpovědi
hapiky

Pěkně psát, znamená mít talent.
Otázka je jen jak s ním naloží.

Kepler

Můj styl písma se samozřejmě v průběhu let vyvíjel a tak, jak jsem se to učil ve škole bych možná zvládl, ale je to nepraktické a pomalé. Svým dnešním stylem už píšu hodně dlouho, aniž bych tušil, že se to jmenuje Comenia script a že se to před nějakými 10 lety zavedlo i na školách. Každý si pochvaluje, že je to krásně čitelné.

Mc Merkurion

… umím psát krasopisně i technickým písmem, ale když píšu „normálně“, tak doktor proti mne hadr, dokážu psát rychle, ale jsem jedinej, kdo to po mně přečte (aspoň mi nikdo neleze do soukromí) …

quentos

Ano, ještě na VŠ mi říkali, že píšu jak prvňák. Možná o něco menším písmem a o něco méně úhledně ve prospěch rychlosti, ale pořád se to tomu „školáckému“ podobá.
Comenia Script se mi taky nelíbí.