Krystof420

Píše se na přijímačkách první test z matematiky nebo češtiny?

Odpovědi
Gus_Fring

A já zase překvapím Aleshe. Překvapivě, minimálně na přijímacích zkouška na SŠ na to pravidlo existuje. Ale pro autora dotazu: nebylo by lepší si to vyhledat? Třeba na stránkách CERMATU…

Alesh

To je teda dotaz inteligentního studenta…
Hele, prozradím ti jednu nečekanou věc: neexistuje žádné nařízení, které by školám nařizovalo, v jakém pořadí musí být testy. Čili budeš muset vznést dotaz na konkrétní školu. Jen mi fakt není jasné, k čemu ti ta informace bude, testy musíš podstoupit stejně všechny, které požadují, tak je snad jedno, v jakém pořadí, ne? 😉

alik360

Já taky půjdu tento rok k příjmačkám a byla bych radši kdybych první psala češtinu. Protože mě jde více matika takže bych měla tu víc stresující část za sebou.