Nykki

PIN k internetovému bankvnictví

Zdravím,
mám možná pro někoho primitivní dotaz,ale já si fakt nevim rady… Při zřizování internetového bankovnictví mi příjde identifikační číslo př.:12345678 -toto číslo už přišlo,ale kde seženu PIN? Musím zaslat nějakou SMS,zavolat,jít na poštu nebo mi to přijde ještě dodatečně poštou?

Nejlepší odpověď
Deli

Mělo by Ti do 14 dnů přijít poštou, obzvlášť, pokud máš ERA účet. Pokud nepřijde, kontaktuj je.

Další odpovědi
isteron

Pri nastavení internet bankingu je potrebné zadať číslo telefónu, kam má softwér odoslať PIN kód. Keď dostanete tento kód, treba ho napísať do patričného okienka na stránke i-bankingu a odoslať. A až po prijatí správneho kódu, sw na ib banky uskutoční platbu. Potom si ešte môžte stiahnuť potvrdenku o platbe.

anonym

myslíš banku přes PC nebo mobil, tam jsou různé vstupy. U PC k bank. účtu je klient. č. (10 znaků) a bezp. kód (lze měnit, min 8 znaků). U mobilu by ti měli nahrát na sim kartu aplikaci a zaslat PIN, který si můžeš změnit.

mosoj

Tak jak píše Deli přide poštou do vlastních rukou.Zřejmě z bezpečnostních důvodů to nechodí v jednom dopise.