Avatar uživatele
ReHu

Pijete a chutná vám burčák?(nemyslím ten, co se prodává u silnice)

Doplňuji:
Tak jsem se včera snažila vypít tolik co mi v těle koluje krve, ale to jsem nezvládla.
Ale chutnalo mi.
Žádný bolehlav ani průjem jsem nikdy neměla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, aramah, nabubindes, Bunnik před 4960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ale dá se, ale ne moc, protože z něj pak bolí hlava a je těžce zle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Tak to já jsem ho letos ochutnala poprvé a ještě to byl ten od silnice :D A ten mi chutnal, tak co teprve ten, co by od silnice nebyl… asi si o něm dneska nechám aspoň zdát :)

Prý člověka pěkně prožene a má se ho vypít, kolik má člověk krve v cévách :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Mě nechutná ani ten název.Burčák, nikdy jsem ho nepila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já Rehu nepiju burčáku si jen vždy trochu cucnu u nás na Hody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nepiju-nechutna,ale myslela jsem,ze burcak je jen jeden-ten nejcerstvejsi hned ze zdroje,(nevim jak to mam presne popsat)a to co se prodava potom u silnice,jsou pry uz jen splasky,aspon tak mi to nekdo rikal.
Tak nevim…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já jsem jel včera okolo Uh. Hradiště tak jsem si koupil také u silnice,ale byl skutečně dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

ano a moc! jenom mám ten problem, že nemohu! problem s ledvinama, vypiju větší množství a maximálně do tří dnů mám koliku! nepříjemné! decinku snesu, však vypil bych víc!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Burčák ( dobrý ), je nejen lahodný, ale má silné očistné účinky střev apod. A pokud je kvalitní, tak z něho hlava druhý den nebolí, jen má člověk průjem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jsem z kraje kde je dobrého burčáku dost.Chutná mi to jo,ale pít ho nemůžu,protože mě nedělá dobře na žáhu a žaludek.Každý rok ochutnám to decko a stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože nevím z čeho oni burčák dělají, dělám si ho tedy sám a vím z čeho je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Na burčák se těším každý rok.Mám ráda bílý i červený.Vypiji ho přiměřené množství..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek