kudy

pečovatelská služba

Dobrý den mám těžkou obstrukční poruchu a potřebuji neustále pomáhat ujdu pár metru a nemohu dýchat jsem tak odkázán na ženu ale ta pro svou práci mi nemůže celí den pomáhat chtěl bych se optat zda by měla nárok na pečovatelský příspěvek aby se mohla o mně starat děkuji vám za odpověď. Koudela

Odpovědi
anonym

Vase zena je-li v produktivnim veku,ma za celodenni peci o Vas pecovatelsky prispevek,pocita se ji to do duchodu a muzete si vytukat v hledaci -pecovat o blizkou osobu,tam se dozvite to co Vas zajima.