maryann

pecovatelska sluzba

dobry den,nevite jestli je mozny udelat si dalkovy kurz pro pecovatelskou sluzbu..popr.zdra­votni aistent..diky

Nejlepší odpověď
panenka

milá marian určitě se takovýto kurz udělat dá skus se podívat na úřad práce pokud si registrovaná na úp nebude tě to stát nic pokud nejsi budeš si to muset zaplatit každopádně se na úřad práce vydej zeptej a uvidíš že ti tam poradí.já jsem takto absolovala základy kurz základy na počítači